Четвер, 14-Гру-2017, 05:24

Яснозірська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS

Мапа сайту
Архів новин
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 27
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Червень » 14 » Про переведення учнів школи до наступного класу
12:17
Про переведення учнів школи до наступного класу

 

Описание: герб333 клас

ВІДДІЛ ОСВІТИ ЧЕРКАСЬКОЇ  РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЯСНОЗІРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

ЧЕРКАСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

13.06.2016                                    с.Яснозір’я                                          № 2

Про  переведення учнів школи

до наступного класу

 

Керуючись Законом України «Про загальну середню освіту», Порядком переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом МОН України від 14.07.2005 № 762, та на виконання рішення педагогічної ради школи від 27 травня 2016 року (протокол №5)

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Перевести до 2-го класу учнів

1-го класу

 

1

Белобрюха Ростислава  Валерійовича

2

Вискварку Вероніку Олександрівну

3

Головатого  Іллю Юрійовича

4

Гамеляк Ангеліну Віталіївну

5

Григор’янц Нелю Левонівну

6

Затоку Вікторію Петрівну

7

Іщенко Валерію Сергіївну

8

Керносенка Богдана Сергійовича

9

Кисіль Софію Сергіївну

10

Колота Олександра Анатолійовича

11

Кравченко Світлану Василівну

12

Кулешова Максима Ігоревича

13

Куркудюка Владислава Руслановича

14

Морозову Марію Сергіївну

15

Пушенко Надію Юріївну

16

Торгашеву Анастасію Романівну

17

Чепурну Катерину Сергіївну

18

Чепурну Наталію Олександрівну

19

Ярового Артема Олеговича

20

Власенка Артема  Руслановича

21

Міхно Дмитра Володимировича

22

Мархоцького Богдана Вікторовича

23

Балабаса Максима Валентиновича

 

2.Перевести до 3-го класу учнів

2-го класу

1.Білика Максима Миколайовича

2. Бочарова Максима Семеновича

3.Вакуленко Вікторію Олександрівну

4.Василенка Антона Віталійовича

5.Златова Руслана Андрійовича

6.Зубача Богдана Сергійовича

7.Керносенка Дмитра Сергійовича

8.Комишан Любов Олегівну

9.Кривенка Ярослава Святославовича

10.Лобунську Анну Сергіїівну

11.Мелях Яну Олександрівну

12.Михайлюк Дарину Сергіївну

13.Небилицю Руслана Володимировича

14.Осадчу Віту Артемівну

15.Осадчу Марію Олегівну

16.Разумова Романа Олександровича

17.Скалька Назара Володимировича

18.Сташевську Вікторію Ігорівну

19.Торгашеву Аріну Олександрівну

20.Чепурну Сніжану Тарасівну

21.Шадирю Катерину Олександрівну

22.Шаповал Діану Вікторівну

23.Шкурченка Сергія Миколайовича

24. Пономаренка Олексія Михайловича

3.Перевести до 4-го класу учнів

3-го класу

1

Бондар Аню Сергіївну

2

Гаврилюк Анастасію Сергіївну

3

Гонора Владислава Миколайовиа

4

Дем’яненко Ліну Миколаївну

5

Жежеруна Олексія Ігоревича

6

Зубатенко Валерію Олегівну

7

Кострицю Катерину Вікторівну

8

Кравченко Наталію Василівну

9

Куркудюка Вячеслава Руслановича

10

Неділю Ростислава Віталійовича

11

Онисенко Вікторію Романівну

12

Чепурну Богдану Володимирівну

4.Перевести до 5-го класу учнів

4-Б класу

1. Гуріненка Владислава Петровича

2. Журбу Віталія Анатолійовича

3. Журбу Лізу Олександрівну

4. Зінько Яну Станіславівну

5. Іщенка Ігора Леонідовича

6. Іщенка Олега Олександровича

7. Косенко Валерію Сергіївну

8. Кострицю Артема Миколайовича

9. Кострицю Максима Миколайовича

10. Костриця Юлію Миколаївну

11. Самофіну Ілону Русланівну

12. Сльоту Артема Васильовича

13. Тетьору Максима Вікторовича

14. Товпигу Ірину Степанівну

15. Шаповала Вадима Вікторовича

16. Пономаренка Лева Михайловича

4-А класу

  1. Буценко Катерину Миколаївну
  2. Безуглу Анастасію Юріївну
  3. Бондар Ірину Сергіївну
  4. Златова Романа Андрійовича
  5. Демка Романа Володимировича
  6. Іщенка Богдану Анатоліївну
  7. Кисіля Артема Миколайовича
  8. Копил Лілію Олегівну
  9. Куніченка Сергія Володимировича
  10. Небилицю Олександру Олексіївну
  11. Скітову Вікторію Костянтинівну
  12. Слюсара Дениса Олександровича
  13. Чепурну Анастасію  Тарасівну
  14. Чепурну Лізу Олександрівну
  15. Чернятевич Варвару Максимівну
  16. Шаповала Максима Валерійовича

5.Перевести до 6-го класу учнів

5-го класу

  1. Безуглу Катерину Юріївну
  2. Боголюбову Анастасію Романівну
  3. Василенка Максима Володимировича
  4. Веретільник Олександру Олександрівну
  5. Каплуна Максима Валерійовича
  6. Коваль Яну Сергіївну
  7. Макаренко Ніка Юріївна
  8. Макаренка Сергія Михайловича
  9. Маніла Руслана Ігоровича
  10. Надточій Ліну Сергіївну
  11. Небилицю Анастасію Олександрівну
  12. Осадчу Яну Віталіївну
  13. Прокопенка Захара Вікторовича
  14. Сухенко Богдана Миколаївна
  15. Чепурну Наталію Вікторівну
  16. Чепурну Каріну Сергіївну
  17. Кнігніцького Дмитра Олеговича
  18. Шарпову Катерину Олександрівну
  19. Мельничука Миколу  Петровича
  20. Танабаша Іллю Дмитровича

 

6.Перевести до 7-го класу учнів

6-го класу

 

  1. Міщенко Юлію Анатоліївну
  2. Каплун Віталіну Валеріївну
  3. Чернятевича Устима Максимовича
  4. Шкільну Олену Володимирівну 
  5. Пільнікова Ігора Віталійовича
  6. Веретільник Катерину Валеріївну
  7. Небилицю Олександра Васильовича
  8. Шармар Оксану Миколаївну
  9. Хмелівського Олександра Миколайовича
  10. Мунтяна Романа Михайловича
  11. Вискварку Олександра Олександровича
  12. Теплу Діану Григорівну
  13. Сташевську Ірину Ігорівну
  14. Неділю Владислава Віталійовича 
  15. Чепурну Марину Тарасівну
  16. Смаглія Владислава Григоровича
  17. Тараненка Віктора Валентиновича
  18. Ткаченко Аню Володимирівну
  19. Копилець Ірину Ігорівну
  20. Козленка Нізамі Рауф-огли

 

7.Перевести до 8-го класу учнів

7-го класу

  1. Ахмедову Ані Сахаваддинівну
  2. Буряченко Діану Михайлівну
  3. Веретільника Дмитра Леонідовича
  4. Дворнік Наталію Миколаївну
  5. Дворника Олександра Ігоревича
  6. Дем’яненка Павла Вікторовича
  7. Керносенко Катерину Олексіївну
  8. Купець Ірину Василівну
  9. Макаренка Володимира Михайловича
  10. Макаренко Юлію Станіславівну
  11. Москаленко Лілію Леонідівну
  12. Небилицю Анастасію Юріївну
  13. Небилицю Ростислава Володимировича
  14. Орла Владислава  Олександровича
  15. Пушенка Романа Олеговича
  16. Скалька Василя Олеговича
  17. Сухенка Василя Віталійовича
  18. Тарасюка Руслана  Сергійовича
  19. Товпигу  Дениса Степановича
  20. Чернятевича Кіндрата Максимовича
  21. Шелест Ірину Василівну
  22. Кудрич Вікторію Сергіївну
  23. Веретільника Євгенія Олександровича
  24.  Герасіменка Артема Васильовича

 

8.Перевести до 9-го класу учнів

8-А класу

1.Скалько Аллу Володимирівну       

2.Баб’як Анастасію Вікторівну           

3.Скалька Руслана Ігоревича                

4.Чепурного Назара Володимировича  

5.Гаджеригу Діана Володимирівну 

6.Теплого Віталія Григоровича            

7.Осадчу Тетяну Вікторівну                  

8.Чикут Тетяну Михайлівну                  

9.Бєлобрюх Руслана Володимировича     

10.Скалько Альону Романівну                 

11.Чепурну Анну Володимирівну            

12.Григор’янц Артема Левоновича               

13. Ахмедову Ельміру  Сахаваддинівну          

 8-Б класу

1.Олійника Ігора Андрійовича               

2.Прокоп’єву Віку Русланівну           

3.Питальову Аллу Валеріївну          

4.Самофіну Діану Володимирівну    

5.Пшеничного Станіслава Ігоревича             

6.Гонор Віту Андріївну                    

7.Тарасюка Віктора Сергійовича          

8.Копилець Аллу Ігорівну                 

9. Сташевського Назара Ігоревича           

10.Сташевського Дениса Ігоревича          

11.Сіренко Анжеліку Володимирівна    

12.Хижняк Юлію Олександрівну            

13.Демченка Ігоря Івановича                      

14.Дворника Ростислава Валентиновича     

15.Нечипоренка Богдана Юрійовича          

16.Сльоту Дарію Василівну                       

17.Пуша Олега Валерійовича                        

18.Купця Михайла Сергійовича            

19.Іщенка Максима Леонідовича

 

9.Перевести до 11-го класу учнів

10-го класу

  1. Веретільник Ірину Анатоліївну
  2. Вишемірську Аліну Володимирівну
  3. Дем’яненка Олександра Вікторовича
  4. Карпушину Ладу Ігорівну
  5. Макаренко Юлію Борисівну
  6. Неділю Олександра Леонідовича
  7. Неділю Яну Леонідівну
  8. Пономар Наталію Сергіївну
  9. Ткаченко Руслану Володимирівну
  10. Шармар Яну Миколаївну

 

10. Класним керівникам 1-4-х, 5-8-х, 10-го класів внести відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради» та в особових справах учнів.

11. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор                                        З.М. Шаповал

 

Переглядів: 39 | Додав: dacan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу
Пошук
Календар
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Друзі сайту
Друзі сайту
Корисні посилання

волог.:

тиск:

вітер:

Copyright MyCorp © 2017